KONST / Litografier / Serigrafi 12981003
nr 1298 1003
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Dansen, Wallenberg/Palme". Signerad. Serigrafi. Bladets mått: 75x52 cm
Kondition: kantskador, bristningar
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:02:44
16/12 19:34:08